««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
KaraBasan Koku Dram Heyecan EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
KaraBasan Koku Dram Heyecan Vote_lcapKaraBasan Koku Dram Heyecan Voting_barKaraBasan Koku Dram Heyecan Vote_rcap 
GeWeR (437)
KaraBasan Koku Dram Heyecan Vote_lcapKaraBasan Koku Dram Heyecan Voting_barKaraBasan Koku Dram Heyecan Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

KaraBasan Koku Dram Heyecan

Çözüldü KaraBasan Koku Dram Heyecan

Mesaj tarafından quıstcT Paz Ekim 04, 2009 4:34 pm

Ramazan ayının ortalarındaydık. Ertesi gün oruç tutmak için sahura kalktım ve uykulu bir halde yemek yedikten sonra, henüz daha soğumayan sıcak yatağıma uzandım. Uykuya dalar gibi olmamla birlikte üzerimde bir ağırlık hissettim. Gözümü açtım ve hareket etme çabalarım sonuçsuz kaldığını gördüm. Yatağımın bulunduğu yerden yemek masasında yemek yiyen annemi görmeme rağmen bir türlü hareket edememem, beni çok şaşırtmıştı. Vücudumun hiç bir noktasını hareket ettiremememin yanı sıra parmağımı bile kıpırdatamamam beni iyice telaşlandırdı. Çünkü daha önceden böyle bir olayla hayatım boyunca karşılaşmamıştım. Müthiş bir güç harcamama rağmen hareket edemiyordum ve avazım çıktığı kadar bağırmaya başladım. Aman Allah'ım sesim de çıkmıyordu. Yaklaşık 3-4 metre uzakta olan anneme lütfen beni kurtar dercesine çırpınmalarıma karşı bir türlü kendimi farkettiremiyordum. Artık dayanamayarak gözlerimi kapadım ve "Yeter artık ne zaman bitecek bu işkence? Yoksa ölecek miyim?" gibi düşüncelere dalarken, birden birinin elini omzumda hisettiğim anda üzerimdeki ağırlık bir anda yok oldu. Bağırarak gözlerimi korkuyla açtığımda omuzundaki elin anneme ait olduğunu görmenin rahatlığıyla, yataktan sıçrayışımın sesi tüm ev halkını ayağa kaldırmıştı. Peki neydi o üstümdeki cisim? Bir insan uykuda olabilir ama gözleri açık asla.
quıstcT
quıstcT
Moderator
Moderator

Borç : Yengeç Mesaj Sayısı : 49
Doğum tarihi : 20/07/95

http://www.gewer.yetkin-forum.com