««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Vote_lcapgeçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Voting_bargeçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Vote_rcap 
GeWeR (437)
geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Vote_lcapgeçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Voting_bargeçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka

Çözüldü geçek korku burda sakın kaçırma ben sana söyledim kanka

Mesaj tarafından Dracula Salı Ekim 20, 2009 11:13 am

Merhaba ben bunu size Karşıyaka Bahçelievlerden yazıyorum. İsmim Ahmet bu olayı yaşadığım arkadaşların isimleri ise Figo.Muhamet.ve Enderdi bu isimlerini saydıklarım benim evimde 1 gün kalıcaklardı biz çok eğlendik cips.cola.dondurma ve ona benzer şeyler aldık playstation2 filanda vardı oynuyorduk.Sonra biz korku filmi izledik filmin adı Halooween di işte ben bu filmin etkisinde kalmadım ama diğerleri kaldı ben de onlara ayak uydurabilmem için bende korkmuş gibi yaptım ama onlar işi ciddiye aldılar ve ben uyuduğum zaman balkonun önüne geçip perdeyi çekmişlerdi nedeni ise bana şaka yapıcaklardıve kim oldukları görülmesin diye ve balta gibi bir plastik buldular ve neb kendi kendime uyandım ve birde ne göreyim birisi baltayla birisini öldürüyor ve bunu yapanlar iki kişi yani bizim ender içerde ama o da bu şakanın içinde ve kendini ölmüş gibi gösteriyordu.En sonunda ben dayanamadım ve bağırmaya başladım.Ve işin şaka olduğunu anladım
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/

- Similar topics