««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
başlığa bakıp geçmeyin bence... EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
başlığa bakıp geçmeyin bence... Vote_lcapbaşlığa bakıp geçmeyin bence... Voting_barbaşlığa bakıp geçmeyin bence... Vote_rcap 
GeWeR (437)
başlığa bakıp geçmeyin bence... Vote_lcapbaşlığa bakıp geçmeyin bence... Voting_barbaşlığa bakıp geçmeyin bence... Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

başlığa bakıp geçmeyin bence...

Çözüldü başlığa bakıp geçmeyin bence...

Mesaj tarafından Dracula Salı Ekim 20, 2009 11:13 am

bir akşam bn ve kuzenim bizim evin üst katında kedilerimizle beraber oturuyorduk.korku hikayeleri okuyorduk(bizim üst kat bize göre akşamlaı korkunç olur)bi hikayeye göre üç arkadaş havuza girmişler ve başlarına korkunç ve ilginç olaylar gelmişti(şimdi anlatamıcam uzun çünkü)bizede bu olaylar komik ve saçma geldi o nedenle güldük.gülmemizle beraber balkonun önündeki perde bi anda sanki içinde bi çocuk varmış gibi hareket ediyordu.ve o anda 9 yaşında ölen kuzenimiz aklımıza geldi. o kuzenimiz bize bu havuz olayına benzer yaşadığı bişeyi anlatmıştı ama biz inanmamıştık tabi 9 yaşında olduğu için.neyse sonra henüz korkmadığımız için havuzdan bahsedince havuza girmek istedik.biz akşam havuza girmeyi severdik(ama artık svmiyoruzz)hazırlanıp kapalı havuzumuza gittik.aslında gittiğimizde biraz korktuk ama birbirimize belli etmedik.bu arada bizim kediler van kedisi olduğu için yüzmeyi biliyo(araştırabilirsiniz)onlarda yanımızdaydı.önce kedileri havuza attık snra kendimiz atladık.biz atladığımızda sanki deniz dalgası gibi bi dalga oldu ve şaşırdık.snra bi anda kediler havuzun dibine inip çıkmaya başladılar.bu sefer gerçekten korktuk.snra uzenim su yuttu boğulmaya başladı bnde kurtarmaya çalıştım snra kuzenimi baygın halde kenara çektim.kedilere baktımhavuzun yüzeyinde ölü olarak yatıyorlardı.snra 9 yaşındaki kuzenimi grdüm bana doğru geliyordu snra birden kayboldu ve diğer kuzenimin gözleri bi anda açıldı ama hala yatıyordu bn bağırarak eve gittim.snra annem babam bu saatte uyumaları gerekirken koltukta oturuyorlardı ve yanlarında bayılan kuzenimde vardı onun nasıl nasıl oraya geldiğini bilmiyordum.yan tarafa baktım ölen kuzenim onlra bakarak kahkaha atıyordu snra birden kaşlarını çatarak bana baktı.snra biri bni dürtükledi.bu kuzenimdi(baıldığını zannettiğim kuzenim)ona nolduğunu sordum ve bana havuza gittiğimizi ve benim havuzdan koşarak çıktığımı onunda peşimden geldiğini ve sonra bnm uyuya kaldığımı söyledi...

isteyen inansın isteyen inanmasın bu siteye birsürü hikaye yazılıyo kimi yalan kimi gerçek ama bn yaşadıklarım gerçekmiydi bilmiyorum..neyseki 9 yaşındaki kuzenm hariç herkes yaşıyo......
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/