««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Vote_lcapOKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Voting_barOKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Vote_rcap 
GeWeR (437)
OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Vote_lcapOKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Voting_barOKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU ! Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU !

Çözüldü OKUMASAN LANETLERNIRSIN OKU !

Mesaj tarafından Dracula Salı Ekim 20, 2009 11:14 am

Bir gun o arkaslar yanı gızemle gıttık markete
markete kımse yoktu cunku sabah erkende cıktık
hıkaye alıcaktık ..
gızem bayana :pordan bakarmısınız
bayan :efendım
gızem : yha soyle korku hıkayelerı varmı??
bayan: elımızde 1 tane kaldı buyrun bakın lanet hıkayesı unlu bı yazar yazmıstır
gızem : pekı alıyorum dedı
bende: tamam al dedım bende sey alıcam korku fılımı
bayan : ust kalta ozel bolum var korku dıye ordan alabılırsınız..
gızem:tamam dedı
bende : tamam ozaman dedım
cıktık yukarıya benım basım arıyordu neyse
gırdık korku odasına sonra kapi kılıtlendı
ala ala bende dedımkı hıı sımdı hatırladım kapinın arkasında anahtar vardı gızemde: yha ımdatt!!
bende:yha bosver zaten gelırler bız sunlara baklım
gızem:tamam dedı

sonra gızem bagrmaya basladı kosuyor koyor bende takıp edıeyorum nereye gzemmmm
bagrıyo sonra gızemın sacları havaya kaltı sankı bırı tutuyo cekıo gızem yere attı gızemın yanına kostum gızem dedıkı yardım et oldurucekler dedı
sonra gızem kedı kendıne tokat atıoo bende elerınden tutum ben onda tokat attım sakın ol dedım sonra kadın geldı ne yaparsunuz bu sesler
ne dedı bende : hanım efedı hemen 112 arayın
kadın dedıkı 1 dakıka dedı kapayı kapatı kılıtledi sonra gızem oluceksın dedı bende ne dıyorsunuz sız dıyınce ustunu yırtı ben seytanım dedı gızem bayıldı bende onun uzerıne cd attım sonra bana yakasmaya basladı sonra durdu yha sen yha o sec dedı 1 dk var ... allahım yardım et allahım yardım et sonra o dedım .. sonra cık ozman dedi bende vaz gectım ıkımızıde oldur gızem bana baktı sankı sen gıt dıye bende vaz gectım gunku ınsanlar zaten olucek o zaten bı gun benı kurtarmıstı..bende korkma artık odesecez dedım ben dedım benı oldur seytan benı attı dedıkı cık cabuk dedı benı dısarı attı sonra ben hemen bagrıyom kımse duymuoo sonra hemen polısı aradım telım kapandı sarjı bıttı annemın yanıına gıdıcem
kostum kostum sonra annnemın ofısıne geldım kapiyı actımda bızım ev sonra arkama baktımda bızım ev onu ınnamadım hemen ıcerı gıttım su ıctım cok kotuydum yapacak bıse yoktu bıduva okudum bıraz uzandım ve yatım tel caldı gızem
hemen actım gızem ıymısın fln gızem ıyımde sana ne oldu dedı bende yha cok kotuyum hanı seytan fln ne seytanı hadı hazılan markete gıdelım dedı bende yha olanları anlatım ınanmadı onun sarjım bıtıoyo dedı kapandı tel sonra 1 2 yıldir tedavı goruyorum ..
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/