««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
korkunç gece (GAREZ) EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
korkunç gece (GAREZ) EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
korkunç gece (GAREZ) EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
korkunç gece (GAREZ) EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
korkunç gece (GAREZ) EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
korkunç gece (GAREZ) Vote_lcapkorkunç gece (GAREZ) Voting_barkorkunç gece (GAREZ) Vote_rcap 
GeWeR (437)
korkunç gece (GAREZ) Vote_lcapkorkunç gece (GAREZ) Voting_barkorkunç gece (GAREZ) Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

korkunç gece (GAREZ)

Çözüldü korkunç gece (GAREZ)

Mesaj tarafından Dracula Salı Ekim 20, 2009 11:14 am

bir gün evde tek başıma oturuyordum akşamdı annem ve babam bir yere gitmişlerdi saat 12 olmuştu ve televizyonu açtım garez diye bir film varmış bende onu izliyim dedim izlerken tam korkunç yerinde mutfaktan sesler gelmeye başladı ve mutfağa yavaş adımlarla ilerliyordum karanlıktı işığı açmaya çalıştım fakat elektrikler kesilmişti iki adım attiktan sonra ayağıma birşey deydi elektrikler olmadığı için onun ne olduğunu anlayamadım ve elime aldığımda elektrikler geldi ve bir anda çok korktum ve değişik bir ses geliyordu arkama baktığımda ise birisini gördüm ve kayboldu elimdeki şey ise simsiyah şaçlardı ve sesler kesildi biraz içim rahatladı içeri gittim ve yerde kanlar gördüm kaçmak için kapıya doğru koşarak ilerledim kapı açılmıyordu ve zil çaldı kapıyı açabildim ve annem babam gelmişti annemler içeri girdi kapıyı kapatırken apartmandan birisi bana baktı ve beni tanıdın mı dedi ve kayboldu kapıyı kapattım ve onun kim olduğunu düşünmeye başladım ve buldum o garezdi
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/

- Similar topics