««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Vote_lcapüzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Voting_barüzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Vote_rcap 
GeWeR (437)
üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Vote_lcapüzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Voting_barüzgünüm ama çok korktum arkadaşlar Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar

Çözüldü üzgünüm ama çok korktum arkadaşlar

Mesaj tarafından Dracula Salı Ekim 20, 2009 11:15 am

bu benim arkadaşım ela nın başına geldi.ela 2 ay önce internette birileriyle tanıştığını solüyordu.bir gün yine benimle bir kızla konuşmaya başladık arkadaşımla konuşuyordu kız bende yanlarındaydım.ilk başta şu konuşma geçti aralarında:
-slm ben ela
-slm gerçekten adın ela mı?
-evet
-hııı tanıştığıma sevindim ama bence sen pek sevinmeyeceksin.
-niyeki
-çünkü ben bir ölüyüm
-hadi be ölüler konuşamazki
-ama ben konuşurum.
-ya yeter beni korkutuyorsun
-zaten korkacaksın
(bu arada ben araya girdim)
-bana da bir şey yapacak mısın?
-hayır ama bir an önce burdan gitmessen seni de öldüreceğim.
(arkadaşım ela fazla inanmamıştıama ben korkmuştumhemen evden gittim)ertesi gün ailesinden haber aldım ela kendisini odasına kitleyip kitap okurken birden bilgisayarından kanlı bir kız çıkmış ve ela yı öldürmüş.şu anda çok üzgünümarkadaşlarr siz sakın ha internetten arkadaş bulmayın endinize...
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/

- Similar topics