««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
Dimdik ayakta! EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
Dimdik ayakta! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
Dimdik ayakta! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
Dimdik ayakta! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
Dimdik ayakta! EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
Dimdik ayakta! Vote_lcapDimdik ayakta! Voting_barDimdik ayakta! Vote_rcap 
GeWeR (437)
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

Dimdik ayakta!

Çözüldü Dimdik ayakta!

Mesaj tarafından ferdi* Salı Şub. 09, 2010 2:21 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Geçirdiği operasyon sonrası dün göreve başlayan Denizli, farklı Gençlerbirliği galibiyetini 'İdmanlarda çalıştığımız hücum organizasyonlarının bir sonucu' diye nitelendirdi.

Tabata’nın büyük [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çaba harcadığını ve sürekli çalıştığını vurgulayan tecrübeli teknik adam, yedikleri golün ise Beşiktaş çizgisindeki bir takıma hiç yakışmadığını söyledi.

‘Çok acemice davrandık’
Antalya kampından bu yana yükselen grafiğimiz var. Gençlerbirliği maçında hücum bölgelerinde başarılı olduk. Çünkü antrenmanlarda sürekli çalıştığımız hücum organizasyonlarını bu maçta tekrarladık, böylece golleri de bulduk. Bu da takım adına iyi bir şey. Ancak yediğimiz gole üzüldüm. Bizim çizgimizdeki bir ekibin bu şekilde gol yememesi gerekiyordu, acemiceydi. Hurşud top beklerken, bizden 5 kişi sadece seyretti. Oysa en [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iki futbolcumuz o bölgede bulunmalıydı.

‘Her zaman önce sağlık’
Ferrari konusunda aciliyetimiz yok. Kim olursa olsun risk sıfır bölgesine gelmeden kullanmayız. Önce sağlık. Bu oyuncunun durumuna hafta sonunda bakacağız. Şu anda maske takmaya başladı. Ancak maskeyle rahat oynayamadığını söylüyor. Antrenmanlarda deneyeceğiz ve ona göre kararımızı vereceğiz. Tabata [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir çaba harcıyor. Onu sürekli tesislerde çalışırken görüyorum. 20-25 gündür kendisini öne taşıyacak bireysel çalışmalar yapıyor. Bu da futboluna olumlu yansıyor.

‘Gençlerimiz iyi yolda’
Necip, Rıdvan, İsmail gibi genç futbolcuların çizgisi gayet [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], bu da takıma olumlu yansıyor. Çünkü öteki futbolcuları kendine getiriyor. Gençler onlar için potansiyel tehlike oldu. Takım içindeki rekabet arttı. Bunlar da bir takım için güzel şeyler. Delgado ile ameliyatımdan önce durumu hakkında konuşmuştum. Bir kez daha konuşacağım. A Milli Futbol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası elemelerindeki grubu gayet iyi. Çünkü tanıdık takımlardan oluşan bir grupta yer aldık.

Sağlık durumu...
Geçirdiğim operasyon sonrasında sağlık durumum her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor. Yavaş yavaş iyi olacağım. Doktorlar operasyonun iyi geçtiğini söyledi. Bu operasyonun 1 hafta öncesinde anjiyo oldum, ancak bundan kimsenin haberi bile olmadı. Hastaneye kontrol için gittiğimde böyle bir durum ortaya çıktı. Babamı ve ağabeyimi prostat kanserinden kaybettim. Ben de bu konuda testler yaptırayım diye hastaneye gitmiştim
ferdi*
ferdi*