««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
call of duty 6 tanıtım ve video EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
call of duty 6 tanıtım ve video Vote_lcapcall of duty 6 tanıtım ve video Voting_barcall of duty 6 tanıtım ve video Vote_rcap 
GeWeR (437)
call of duty 6 tanıtım ve video Vote_lcapcall of duty 6 tanıtım ve video Voting_barcall of duty 6 tanıtım ve video Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

call of duty 6 tanıtım ve video

5 posters

Çözüldü call of duty 6 tanıtım ve video

Mesaj tarafından ZoRRo__ZIreQ Cuma Eyl. 25, 2009 4:25 pm

Call of Duty 6, 100’lerce insan tarafından oluşturulan bir ekip tarafından iki yıllık bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Call of Duty 3 sonrası, Infinity Ward 2.Dünya Savaşı temasından uzaklaşmakta karar kılmıştır. Bu iki oyun düşüncesi ile sonuçlanmıştır; Call of Duty 6: Modern Warfare and yakın bir zamanda çıkarılacak bir başka oyundur.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

o eski oyunlar nerede şimdiki oyunlar nerede …nostalji için size bir ekran görüntüsü:

bu da yeni call of duty den ekran görüntüsü:

çok yakın bir tarihte yeni oyunun piyasaya süreleceği hakkında duyumlar aldık…Call of Duty 4: Modern Warfare, çok büyük övgüler almıştır ve oyun sitelerinden dikkat çekici ödüller almıştır…

Call of Duty 4’ nin oynanışı serinin diğer oyunlarından bazı yinelemeler içermektedir. Bir kez daha oyuncular, yapay zeka’nın kontrolündeki takım arkadaşları ile birlikte mücadele vermektedir. Dost askerler, oyunun görevlerinin bitirilmesine, koruma ateşi açamak, düşmanları elemek, ve giriş öncesi mekanları düşmandan temizlemek suretiyle yardım etmektedir.

Kaynak: gewer.yetkin-forum.com

call of duty 6 videosu

ZoRRo__ZIreQ
ZoRRo__ZIreQ
[Co]Administrator
[Co]Administrator

Borç : Oğlak Mesaj Sayısı : 119
Doğum tarihi : 01/01/92

Çözüldü Geri: call of duty 6 tanıtım ve video

Mesaj tarafından v4mq1r Cuma Eyl. 25, 2009 5:37 pm

hemen heMen dünyanın en iyi oyunLarından birisi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] süper
v4mq1r
v4mq1r
Moderator
Moderator

Borç : Oğlak Mesaj Sayısı : 87
Doğum tarihi : 01/01/91

Mesaj tarafından Belq0 Paz Eyl. 27, 2009 10:51 am

ραуℓαşιм ιçιη ѕασℓ........... ραуℓαşιм ιçιη ѕασℓ........... ραуℓαşιм ιçιη ѕασℓ...........
Belq0
Belq0
Üye
Üye

Mesaj tarafından GeWeR Paz Eyl. 27, 2009 12:13 pm

bi kere söLemen Yeterdi yha bi de rep puan vermen
GeWeR
GeWeR
AdminAdmin

Borç : Ikizler Mesaj Sayısı : 437
Doğum tarihi : 22/05/92

https://gewer.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından W!k!Nq.[e]<sa>t Salı Ekim 13, 2009 7:47 am

ABİ 2010 OYUNU DEHSET OYUN WALLAH [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
W!k!Nq.[e]<sa>t
W!k!Nq.[e]<sa>t
online Üye
online Üye

- Similar topics