««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ucuz ve tatlı
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:02 am tarafından ferdi*

» Ümmed-i Muhammed
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:00 am tarafından ferdi*

» Hristiyan ve Yahudi
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:58 am tarafından ferdi*

» ............................
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:57 am tarafından ferdi*

» fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar fıkrLar
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:56 am tarafından ferdi*

» FıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkraFıkra
Sarışın Banka Soyarsa EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:55 am tarafından ferdi*

» Güiza'nın pozisyonu penaltı
Sarışın Banka Soyarsa EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:36 pm tarafından ferdi*

» Kendi takımını kendin kur!
Sarışın Banka Soyarsa EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:35 pm tarafından ferdi*

» Diyar'da söz Doğan'ın
Sarışın Banka Soyarsa EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:34 pm tarafından ferdi*

» Keita İngiltere'ye!
Sarışın Banka Soyarsa EmptyCuma Şub. 12, 2010 1:33 pm tarafından ferdi*

Gewer Haber

En iyi yollayıcılar
DeviLish (555)
Sarışın Banka Soyarsa Vote_lcapSarışın Banka Soyarsa Voting_barSarışın Banka Soyarsa Vote_rcap 
GeWeR (437)
Sarışın Banka Soyarsa Vote_lcapSarışın Banka Soyarsa Voting_barSarışın Banka Soyarsa Vote_rcap 
Dracula (198)
Yüksekovali.30 (130)
ZoRRo__ZIreQ (119)
ferdi* (97)
v4mq1r (87)
quıstcT (49)
Akrep.arda (41)
W!k!Nq.[e]<sa>t (31)

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YazyagmurU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ««((¯`»¦«´¯))Hayat Paylaşmaya DeğeR((¯`»¦«´¯))»» adresi saklayın ve paylaşın

Sarışın Banka Soyarsa

Çözüldü Sarışın Banka Soyarsa

Mesaj tarafından Dracula Paz Ekim 18, 2009 6:28 pm

Bir Sarışın birde Esmer bayan köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış. Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:
- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası, bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim." Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş. 5 dk. geçmiş. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmiş. Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış. Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor. Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş. Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:
- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demiştim.
Dracula
Dracula
AdminAdmin

Borç : Başak Mesaj Sayısı : 198
Doğum tarihi : 21/09/94

https://gewer.yetkin-forum.com/

- Similar topics